Проекти

Неформальна
освіта

Адаптація і розвиток людини, суспільства завжди відбувалися через освіту. В цьому напрямку нас завжди цікавили 2 аспекти:

  1. розвиток взаємодії з організаціями близькими нам по духу, які працюють в сфері неформальної освіти 
  2. розвиток людини і місцевої громади за допомогою використання освітніх методик.

Для цього ми використовуємо різні підходи та інструменти: вебінари, тренінги, літні школи, майстер класи, лекції, готуємо статті, книги.

Наші фахівці працюють як коучі і психологи, допомагаючи людям отримати потрібні їм зміни.

для молоді
Юрій Трохименко: З видимого пізнавай невидиме
Допомога у пошуках способу вирішення важливого питання або досягнення поставленої цілі

Urban
Будда

Програма «Urban Будда» допомагає знаходити баланс, радість і усвідомленість в швидкому потоці міського життя. Вона про те, як справлятися з емоційним вигоранням і підвищувати ефективність на роботі і в побуті.

для молоді
Розпочинаємо набір учасників на онлайн курс для хелперів-практиків “Абетка саморегуляції”, який допоможе їм підвищити рівень своєї кваліфікації в роботі з постраждалими від війни людьми.
Програма проєкту складається: • Ретрит “Тіло. Ресурс. Баланс” (червень 2023). • Практичні заняття – онлайн курс для підвищення кваліфікації цільової аудиторії проєкту (травень — вересень 2023). • Індивідуальні психологічні та коучингові консультації (травень — вересень 2023).
5-и денний ретрит на основі традиції Саянського буддизму, "глибинної екології" свідомості, медитацій, тілесних практик і пізнання себе.

Простір майбутнього​

Ця програма допомагає дорослим людям знайти своє призначення та справу свого життя, а молоді – визначитися з майбутньою професією та розвинути навички  самостійності.

для молоді
Технологічна гра, яка допомагає знайти відповідь на запитання "А чи потрібно мені щось міняти у своєму житті?" У цій грі за 7 днів я допоможу вам прийти до розумію, чи дійсно ви хочете щось змінити, чи краще все залишити як є і не переживати. Ви отримаєте відповіді, які допоможуть вам вибрати правильний шлях та зробити перший крок для виходу на новий рівень у житті.
Побудова індивідуальної стратегії життя після війни, яка допоможе знайти сенс життя, улюблену справу та стати фінансово незалежним.