Як “Навігатор майбутнього” допомагає учасникам знайти себе

У сучасних реаліях, коли світ знаходиться під натиском війни та нестабільності, виявлення власної ідентичності та напрямку стає критично важливим завданням. 

Курс “Навігатор Майбутнього” від Центру AHALAR пропонує унікальну можливість знайти себе та розкрити свій потенціал у ці складні часи. 

 Заснований на психологічних дослідженнях та практичних методиках, курс підкреслює важливість письмових практик як інструменту для саморефлексії та самовираження.

 Згідно з дослідженнями психологів, письмове висловлення думок та почуттів допомагає людям краще розуміти себе, знижує стрес та сприяє психічному здоров’ю.

 Проходження цього курсу стає значущою віхою у житті наших учасників. 

Сьогодні ми хочемо поділитися відгуком Наталії:

“Така потужна робота, дуже об’ємна і внаслідок цього результативна. Загалом це був величезний обсяг роботи. Я розглядала кожне питання, намагалася туди проникнути, пережити це все…

…Дуже відгукнулася вправа, коли треба було спитати близьких про мої слабкі та сильні сторони. Я просто плакала від відвертості людей і зрозуміла наскільки я себе знецінюю, наскільки звикла казати про себе тільки погане та бачити тільки слабкі сторони. 

І як дійсно до мене ставиться оточення, як я можу їх надихати, допомогти…

Головна цінність курсу – я стала набагато ближчою до себе і більш чесною. Я стала чесно відповідати на свої питання та стала відвертішою з іншими.

…Під кінець курсу я зрозуміла, звідки беруться мої страхи, чому вони проявляються. Я зрозуміла, що таким чином тікаю від відповідальності, від того, що мені треба робити… Звісно, зручніше закопатися в голові й там сидіти та боятися.

Цей курс підійде тим, хто хоче стати ближче до себе, тому перед початком варто мати запит чи питання, на яке хочеться знайти відповідь. І звичайно треба мати готовність працювати.”

Щоб бути в курсі всіх наших заходів і не пропускати анонси, доєднуйтеся до нашого телеграм-каналу  https://t.me/ahalar_center 

Деталі про курс тут: https://ahalar.org/kursi/navigator-priznachennja/

Проєкт «Адаптація замість виснаження» реалізується за фінансування Національного фонду підтримки демократії NED (National Endowment for Democracy).