Рішення

Неформальна
освіта

Адаптація і розвиток людини, суспільства завжди відбувалися через освіту. В цьому напрямку нас завжди цікавили 2 аспекти:

  1. розвиток взаємодії з організаціями близькими нам по духу, які працюють в сфері неформальної освіти 
  2. розвиток людини і місцевої громади за допомогою використання освітніх методик.

Для цього ми використовуємо різні підходи та інструменти: вебінари, тренінги, літні школи, майстер класи, лекції, готуємо статті, книги.

Наші фахівці працюють як коучі і психологи, допомагаючи людям отримати потрібні їм зміни.

Центр Ахалар (Чернігів, Україна) і Данський Гельсінський комітет (Копенгаген, Данія) у 2021 році реалізують в Чернігові пілотний проєкт "Нові шляхи". Його мета - підвищити потенціал місцевого громадянського суспільства для зміцнення локальної демократії та прав людини.
Підтримка людей допомагаючих професій, особливо працюючих з уцілілими після насильства.
Загальна мета цього проекту - захищати і просувати важливу роль, яку правозахисники грають в наших суспільствах. В рамках проекту плануємо сприяти зміцненню психічного здоров’я правозахисників та здійснювати їх підтримку
Формування культури професійного ставлення до власного психічного здоров'я, а також надання інструментів для підтримки і навчання з метою запобігання емоційної, розумової та фізичної втоми серед активістів та соціальних працівників в Україні. 

Urban
Будда

Програма «Urban Будда» допомагає знаходити баланс, радість і усвідомленість в швидкому потоці міського життя. Вона про те, як справлятися з емоційним вигоранням і підвищувати ефективність на роботі і в побуті.

5-и денний ретрит на основі традиції Саянського буддизму, "глибинної екології" свідомості, медитацій, тілесних практик і пізнання себе.
У нашому житті все більше турбот і речей, але менше часу. Це не робить нас щасливішими і реалізованими. Я переконана, що робота кожного над собою це нормально. Вона не тільки змінює якість нашого життя, але це найшвидший спосіб для поліпшення функціонування спільноти взагалі, в якої ми живемо. 

Простір майбутнього​

Ця програма допомагає дорослим людям знайти своє призначення та справу свого життя, а молоді – визначитися з майбутньою професією та розвинути навички  самостійності.

Технологічна гра, яка допомагає знайти відповідь на запитання "А чи потрібно мені щось міняти у своєму житті?" У цій грі за 7 днів я допоможу вам прийти до розумію, чи дійсно ви хочете щось змінити, чи краще все залишити як є і не переживати. Ви отримаєте відповіді, які допоможуть вам вибрати правильний шлях та зробити перший крок для виходу на новий рівень у житті.
Створення індивідуальної стратегії розвитку, які допоможуть вам стати реалізованою і фінансово незалежною людиною. У цій програмі через 3 місяці я допоможу вам визначитися з напрямком діяльності, який найкраще розкриє ваш потенціал, подарує задоволення і принесе гроші. Ви отримаєте покроковий план самостійної роботи, який забезпечить досягнення мети.