Розпочинається реєстрація на марафон “Детектор життя”

Дата проведення
29.05
-25.06

Центр АХАЛАР відкриває реєстрацію для невеликої групи бажаючих на тижневий марафон “Детектор життя”. Марафон розпочнеться 26 червня.

Реєстраційна форма:

https://forms.gle/58jqzqt4YLH1qnBc7

Кому буде корисним взяти участь?

  • Тим, хто зараз відчуває себе у “глухому куті” і не знає, чи потрібно щось змінювати у житті. Це дасть вам полегшення і направить енергію у правильне русло.
  • У кого роздуми над проблемами зазвичай витягують всю енергію. Ви зможете навчитися легко робити вибір в нових та нестандартних життєвих ситуаціях.
  • Хто хоче переосмислити свою життєву ситуацію і почати діяти, а не страждати від невизначеності та бездіяльності.
  • У кого є потреба отримати більше вільного часу. Навичка приймати рішення просто та ефективно дає змогу знайти більше часу для сім’ї, відпочинку, самовдосконалення.

Що будемо робити на марафоні та що отримаємо в процесі участі?

  1. Розуміння стартових умов.

Цей етап дозволяє прояснити свої поточні переживання і етап життя, в якому ви знаходитеся. Це сприяє свідомому осмисленню ситуації і встановленню початкової точки для подальших зусиль.

  1. Формулювання цілей.

Цей етап допомагає визначити, куди саме ви бажаєте рухатися і як ви бачите своє майбутнє життя. Встановлення конкретних цілей може надати основу для направленості і мотивації в подальшому.

  1. Зміна фокусу сприйняття.

Позитивні моделі реакцій, до яких будемо приходити під час проходження марафону, спонукають переглянути свій спосіб сприйняття і змінити його на позитивний. Це також сприяє створенню позитивних моделей реакцій на події та ситуації, що сприяє емоційному благополуччю та впливає на якість життя.

  1. Підвищення самоцінності та створення сприятливих обставин для досягнення цілей.

«Детектор життя» націлений на розвиток таких корисних навичок, як ставати творцем обставин у своєму житті. Це може включати розвиток самодисципліни, позитивного мислення та визначення умов для створення задоволення у житті.

Щоб взяти участь у марафоні заповніть реєстраційну форму за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSCoQTp8wZNNxf6FOCk8weBwB9dIVwJZg5PgvXNgNep7_fYg/viewform?usp=sharing

Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ. Саме на неї буде надіслано всю подальшу інформацію.

Слідкуйте за анонсами у нашій групі на фейсбуці https://www.facebook.com/CenterAhalar та на сайті https://ahalar.org/ .

Поступово ми будемо доповнювати інформацію про марафон.

Проєкт реалізується за фінансування фонду NED (National Endowment for Democracy)

Поділитися