Розпочинаємо набір на 7-ми денний онлайн – марафон формування бачення свого майбутнього “Детектор життя”

Дата проведення
26.02
-04.03

Старт марафону: 26 лютого.

Заявки приймаються до: 18 лютого.

Для кого: педагоги, психологи, соціальні робітники та активні громадяни Чернігова та області.

Реєструйтеся на безплатний марафон прямо зараз: https://bit.ly/47Wi4kD

У цей період великих змін у житті українців, багато хто стає перед питаннями: “Як далі?”, “Чи потрібно мені щось змінювати у своєму житті?” Запрошуємо вас приєднатися до нашого 7-денного онлайн марафону, щоб знайти відповіді.

Вас чекає можливість поглянути на себе без ілюзій і брехні. Шляхом відповідей на ключові питання: “Де я зараз?”, “Куди прямую?”, “Куди я хочу?” ви зможете провести аналіз власного життя та зрозуміти, куди рухатись далі.

На конкурсній основі ми сформуємо невелику вмотивовану групу, в якій кожен з вас зможе відчути себе частинкою спільного великого процесу. Участь у марафоні протягом 7 днів буде забирати від 40 хвилин до 2 годин вашого часу.

Кожного вечора ви отримаєте невеликий теоретичний матеріал та домашнє завдання, на виконання якого ви маєте рівно 24 години. Лише після успішного завершення попереднього блоку ви зможете переходити до наступного етапу.

Після успішного завершення 7 завдань вас чекає СЕРТИФІКАТ – свідоцтво про участь у марафоні “ДЕТЕКТОР ЖИТТЯ”.

Не пропустіть свій шанс розкрити нові можливості та змінити своє життя! Реєструйтеся зараз та долучайтеся до цієї подорожі: https://bit.ly/47Wi4kD

 

Проєкт здійснюється Центром АХАЛАР за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ).

This project is funded by the UK Government / Проєкт фінансується Урядом Великої Британії.

Поділитися