Перші інсайти тижневого письмового марафону “Детектор життя”

1 липня почався онлайн курс “Детектор життя” для волонтерів, активістів та працівників ГО.  Група з 30 вмотивованих учасників почала свою роботу.

“Детектор життя” – це семиденний марафон самопізнання через письмові практики, який допомагає знайти відповідь на питання: “Чи змінювати в своєму житті щось саме зараз?”

 

Активісти, волонтери та працівники громадських організацій – важливий людський ресурс для України, як в умовах війни, так і після нашої перемоги. Адже це люди, які зараз працюють для підтримки військових, вразливих категорій населення та для розвитку нашої держави. Важливо, що ці люди мали змогу налаштуватися на майбутнє і рухатися далі. Саме тому Центр Ахалар проводить “Детектор життя”для представників третього сектору.

 

Учасники подорожують до себе та активно досліджують власні глибини. Не завжди цей процес приємний і схожий на прогулянку. Тому важливо мати коло однодумців та підтримку на цьому важливому шляху.

 

Учасники відмічають що вже з перших завдань, доводиться спрямовувати погляд до справжнього себе. А це надзвичайно важливо, робити таку “інвентаризацію” своїх бажань та уявлень про себе час від часу. 

 

Розуміння себе дає змогу приймати правильні рішення навіть в такі складні часи. Бо якщо не задавати собі таких не зручних питань, то в якийсь момент можна відчути, що пройдений шлях і прожите життя – не твоє.

 

““Детектор життя”- це як компас, який показує як віднайти контакт з собою,” – каже Ксенія Дудко, одна з учасниць марафону. 

 

Щоб не пропустити можливості від центру Ахалар підписуйтеся на наш телеграм канал.

Проєкт «Адаптація замість виснаження» реалізується за фінансування Національного фонду підтримки демократії NED (National Endowment for Democracy).