Об’єднуємося, щоб допомогти помічнику, HRHF, 2021

Підтримка  HRHF, фінанси вiд Європейського Союзу, 2021

Підтримка людей допомагаючих професій, особливо працюючих з уцілілими після насильства.

Цілі:

  1. Навчити хелперів технікам безпеки, профілактики стресових ситуацій і методам відновлення і зміцнення їх психічного і фізичного здоров’я.
  2. Підвищити соціальну обізнаність про переваги для суспільства, які випливають з діяльності хелперів. Ми розповідаємо реальні історії, в яких брали участь хелпери з різних верств і секторів.
  3. Підтримати підвищення рівня компетенцій, забезпечити обмін досвідом в області психічного здоров’я і актуалізувати тему якості життя хелперів.

З цією метою ми провели ряд заходів:

  1. Практичний тренінг «Все, що потрібно знати хелперу, щоб бути в ресурсі» для 28 учасників, щоб навчити хелперів технікам безпеки; ознайомити їх з методами профілактики стресових ситуацій та з методами відновлення і зміцнення їх психічного і фізичного здоров’я.
  2. Робота на безпечному супервізійному майданчику, щоб учасники могли пропрацювати та розібрати власні кейси або поговорити про власні переживання у супроводі фахівців.
  3. Індивідуальні сесії з коучинговою або психологічною підтримкою.
  4. Онлайн-фестиваль «Якість життя хелпера – цінність для місцевої громади» в рамках щорічного Феста, організованого Освітнім домом прав людини в Чернігові.

Наші партнери Благодійна організація «Light of Hope»/ «Світло надії», яка має великий досвід захисту прав жінок, які зазнали насильства.