Продовжуємо набір учасників на “Детектор життя”

7-денний онлайн марафон формування бачення свого майбутнього

Старт марафону: 1.07.2024

Заявки приймаються до: 20.06.2024

Для кого: лідери НДО, хелпери, волонтери, працівники третього сектору

Реєструйтеся на безплатний марафон прямо зараз: https://forms.gle/sv7A6v4yoLYZyZpN7

Через воєнні події виникає відчуття розгубленості та нестабільності.Аналіз подій, думок і відчуттів за допомогою розроблених методів та інструментів в “ДЕТЕКТОРІ ЖИТТЯ” допомагає знайти спокій і прийти до важливих висновків.

Курс «ДЕТЕКТОР ЖИТТЯ», який веде тренер нашого центру Юрій Трохименко, має послідовну структуру з тематичних блоків, містить запитання, що не потребують багато часу для відповіді, та зручну механіку виконання.

Крокуючи день за днем, ви заглибитеся у власні бажання та цілі, відокремлюючи їх від зовнішніх впливів, і проведете ревізію власних планів на майбутнє.

Невелика, але вмотивована спільнота людей, разом подолає шлях в 7 днів. Участь у марафоні триватиме від 40 хвилин до 2 годин щодня. Щовечора ви отримуватимете невеликий теоретичний матеріал і домашнє завдання, на виконання якого матимете 24 години. Лише після успішного завершення попереднього блоку ви зможете перейти до наступного етапу.

Проєкт «Адаптація замість виснаження» реалізується за фінансування Національного фонду підтримки демократії NED (National Endowment for Democracy).