Курс

“Абетка саморегуляції 6.0” – розширений курс зі стресостійкості

для молоді

Курс “АБЕТКА САМОРЕГУЛЯЦІЇ 6.0” – це розширений антистресовий курс, який не лише навчить діяти в стресових ситуаціях, а й позбутися руйнівної напруги та контролювати свої думки та тіло. 

Він показує, як впоратися зі стресовими подіями з минулого, які повертаються до нас і позбавляють нас міцного нічного сну. Він навчить вас, як ефективно відновлювати ресурси, витрачені стресом, і допоможе зберегти почуття впевненості в собі в будь-якій ситуації.

Протягом 12 онлайн занять ми разом будемо досліджувати дієві способи підтримки психічного здоров’я, зокрема практичні методи для зняття стресу, покращення емоційного стану та підвищення психологічного благополуччя (wellbeing).

Чого вас навчить курс?

 • як запобігти енергетичному вигоранню
 • як запобігти захворюванням, що виникли в результаті перевантаження стресом
 • як краще використовувати енергію дихання, оптимізувати стан тіла та розуму в ситуаціях загрози, стресу, перевантаження та бойових дій
 • як керувати енергією та часом,
 • як розвинути концентрацію
 • як керувати негативними емоціями
 • як стати підтримуючим тренером для себе

З чого складається курс?

Перед усім, з турботи про себе. А якщо більш конкретно, ми заглибимось в теми:

 1. Проживання емоцій

Ви навчитеся знімати напругу, щоб виводити з крові адреналін та інші гормони стресу, перш ніж вони почнуть руйнувати організм.

Ви дізнаєтесь про негативні реакції, щоб ефективно їм протистояти, як тільки вони виникають в організмі під час стресу, . 

 1. Опиратися на себе

Під час наступних вправ, ви дізнаєтесь про свої сильні сторони, подивитеся на свій спосіб сприйняття власного тіла та навчитеся запобігати вигоранню (або слухати сигнали, які тіло нам посилає).

 1. Дихання

У ситуаціях небезпеки та перевантаження ви зможете свідомо керувати своїм диханням. Організм і всі його системи будуть ефективно вентилюватися, що дозволить їм ефективно функціонувати. Ви будете свідомо використовувати свій дихальний потенціал, щоб впоратися з небажаними спогадами та думками.

 1. Відпочинок

Ви дізнаєтесь, як забезпечити глибокий, здоровий сон, який надзвичайно важливий у процесі регенерації вашого організму. Вправи допоможуть вам навчитися заспокоювати нав’язливі думки. Ви зможете підібрати для себе ефективний метод регенерації та відновлення.

 1. Присутність

Присутність – це здатність бути тут і зараз, оптимальна концентрація на виконуваній діяльності, контроль негативних емоцій і фантазії. Це дозволить нам ефективно економити енергію організму. Ви станете більш уважними, підвищиться рівень концентрації, що призведе до кращих результатів у роботі.

 1. Відмова

Завдяки вправам ви почнете раціонально підходити до своїх обов’язків, щоб зберегти ефективність своєї діяльності та своє здоров’я. Ви навчитеся, розставляти пріоритети та не брати на себе більше, ніж ви можете. 

Курс ведуть: 

Вікторія Солониціна, психологиня, коуч та тренерка, що спеціалізується на темах ментального здоров’я, профілактики вигорання, конфліктології, втрати, звільнення від стресу та інш. Останні роки діяльність орієнтована на потреби людей допомагаючих професій у сфері стабілізації психічного здоров’я під час надзвичайних ситуацій, війни. Проводить тренінги, ретрити, також надає індивідуальну психологічну підтримку. Використовує в практиці дихальні та тілесні практики. Вчилася методам майндфулнес, BBTRS, Consonance Therapy та інші. Має багаторічний досвід роботи в сфері неформальної освіти та співпраці з неурядовими організаціями. 

Юрій Усович – психолог, тренер, перекладач

Ведучий тренінгів, ретритів, peer груп з тілесно-рухових практик, надає індивідуальну психологічну підтримку. В своїй практиці спирається на методи роботи Consonance Therapy, Compassionate Inquiry (Г. Мате), тілесно-рухові практики та інше

Багаторічний досвід розробки та реалізації міжнародних, національних та локальних проектів в сфері розвитку громад, неформальної освіти та ментального здоров’я.

 Наступного тижня стартує реєстрація на курс “АБЕТКА САМОРЕГУЛЯЦІЇ 6.0”. Слідкуйте за нашими новинами та не пропускайте можливості –  підписуйтеся на наш телеграм канал https://t.me/ahalar_center 

🤝 Проєкт «Адаптація замість виснаження» реалізується за фінансування Національного фонду підтримки демократії NED (National Endowment for Democracy).