Центр АХАЛАР запрошує на зустріч з міжнародним спікером Aisha Archer

 «Абетка саморегуляції» – це авторський курс тренерів центру АХАЛАР  спрямований на підтримку ментального здоров’я українців  за допомогою системи  практик Mindfullness, Consonance Therapy, Янтра йога, BBTRS та інш. Курс ведуть Вікторія Солоніцина, Юрій Усович, а також  запрошені зарубіжні  спікери.

Для учасників курсу “Абетка саморегуляції”  в понеділок  буде чудова нагода познайомитися з польским кінезіологом та дихальним практиком Aisha Archer

А для тих , хто теж  хоче приєднатися до зустрічі потрібно пройти реєстрацію: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxuotF95hiws09NdcyC1lbhqYMXolSNLd0sdfDsmPCxxB2hA/viewform?fbclid=IwAR1fmk50Kr_udNikMtn9-SCPCFKOy-PAxYkP01CI217Z-RLjtGK4MOBqyg8

📅 Дата: 5 червня 2023

Час: 19:00

📍 Місце: онлайн платформа ZOOM

🔑 Тема: Дихання саморегуляції та почуття безпеки

Aisha Archer – експерт у сфері саморегуляції та психології почуття безпеки. Під час зустрічі вона навчить  успішній саморегуляції через дихання, яка допомагає знижувати стрес, покращувати зосередженість та забезпечувати внутрішню гармонію. 

“Мене звуть Аїша. Я закінчила Академію систематичної кінезіології та є сертифікованим спеціалістом з системи біодинамічного дихання та вивільнення травм ® (BBTRS).

Я підходжу до своєї роботи з чотирьох напрямків: Дихання, Дотик, Рух та Резонанс.

Усі процедури збалансовані відповідно до потреб моїх клієнтів.

Дихання — це брама між зовнішнім та внутрішнім світом. Дотик – це основний зв’язок з іншою людиною та фізична підтримка. Рух – це те, що нам усім потрібне для того, щоб бути живими та здоровими. Резонанс означає відчувати на найглибших і найтонших рівнях.

Моя робота – допомогти людям возз’єднатися з тілами, створити безпечний простір, щоб випробувати і відчути те, що було відкинуто в несвідоме, і надихнути більш повне життя у гармонії із собою.”

 Це відмінна нагода для всіх, хто прагне поліпшити своє психологічне благополуччя, зберегти емоційну стабільність та підвищити якість свого життя. Не пропустіть можливість почути спікера, який поділиться з нами  найефективнішими техніками дихання для саморегуляції для відновлення почуття безпеки. 

Нагадуємо, що долучитися до “Абетка саморегуляції” можна протягом  курсу. Участь  безкоштовна. Для реєстрації заповніть анкету:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxuotF95hiws09NdcyC1lbhqYMXolSNLd0sdfDsmPCxxB2hA/viewform?fbclid=IwAR1fmk50Kr_udNikMtn9-SCPCFKOy-PAxYkP01CI217Z-RLjtGK4MOBqyg8

Сподіваємося, що цей анонс буде корисним для вас.  Чекаємо на зустрічі!

Проект ESU / Програма «Стійкість» реалізується Фондом домів прав людини у консорціумі громадських організацій на чолі з ERIM, у партнерстві з Фондом «Східна Європа», Домом прав людини у Тбілісі, Білоруським домом прав людини імені Бориса Звозскова та Чорноморським фондом регіонального співробітництва за фінансової підтримки Європейського Союзу та за підтримки NED Foundation.

Поділитися