“Абетка саморегуляції 6.0” – подорож до себе, яка завершиться ретритом в Карпатах

З радістю повідомляємо, що продовжуємо вже шостий набір на курс 12 майстер-класів з відновлення ресурсу та пошуку балансу, які проводяться Центром АХАЛАР.
Ці майстер-класи ми спеціально розробили для лідерів/ок громадських організацій та волонтерів/ок, робота яких призвела до вигорання. Щоб допомогти їм ефективно працювати у стресових умовах.
Крім цього серед слухачів курсу буде відібрана частина групи для участі в ретриті, який відбудеться 23-29 вересня в Карпатах.
Учасники “АБЕТКИ САМОРЕГУЛЯЦІЇ 6.0” опанують нові знання і навички з САМО-регуляції, але й освоять КО-регуляцію.
Ко-регуляція – це взаємодія з іншою людиною, яка допомагає швидше та ефективніше відновитися. Це закладено в нашій природі. Коли в умовах стресу людині не вистачає власних ресурсів для самостійного заспокоєння, на допомогу приходить інша людина. Ми можемо підтримувати одне одного просто через уважне та співчутливе спілкування.
Тому наші зустрічі завжди дають можливість учасникам слухати та чути один одного, розказувати про свою вразливість, обмінюватися досвідом, працюючи в маленьких групах під час ЗУМ зустрічей.
Докладніше про курс https://ahalar.org/…/abetka-samoreguljacii-6-0…/
Старт курсу: 08.07.2024
Заявки приймаються до: 27.06.2024
Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/nEZmcjsBuzGXMKbJ8
Зареєструйтесь зараз і зробіть крок назустріч своєму новому я!
Щоб не пропустити ці можливості підписуйтеся на наш телеграм канал https://t.me/ahalar_center
Проєкт «Адаптація замість виснаження» реалізується за фінансування Національного фонду підтримки демократії NED (National Endowment for Democracy).