Стартує проєкт «АДАПТАЦІЯ ЗАМІСТЬ ВИСНАЖЕННЯ»

Наш проєкт  «АДАПТАЦІЯ ЗАМІСТЬ ВИСНАЖЕННЯ»  має на меті підтримати неурядові організації з усієї України, сприяючи укріпленню ментального здоров’я їх працівників.

Психічне здоров’я має певний ресурс для адаптації, виживання, працездатності та відновлення. В умовах впливу довготривалого емоційного напруження можливості на відновлення відчутно зменшуються.  Тому проблема професійного та емоційного вигорання є надзвичайно актуальною, особливо в умовах війни, коли негативний вплив на ментальне здоров’я є сильнішим, ніж в звичайних умовах.  Це може призвести до того, що напрацьований досвід та професійні якості спеціалістів втрачають свою цінність.

Щоб запобігти цьому,  Центр гуманістичних технологій АХАЛАР  продовжує надавати допомогу.  Отримані позитивні  результати та відгуки від учасників проєкту  «У складні часи ми стаємо сильнішими» сприяли рішенню створити більш довготривалий формат роботи по підтримці фахівців з громадського суспільства, які зараз проживають  та працюють на території України.

Проект «АДАПТАЦІЯ ЗАМІСТЬ ВИСНАЖЕННЯ» реалізується впродовж двох років з 1 травня 2023 р. до 30 квітня 2025 р.  Програма містить  заходи, направлені на підтримку та  відновлення емоційного  та фізичного ресурсу учасників з усіх куточків України.

Проєкт «АДАПТАЦІЯ ЗАМІСТЬ ВИСНАЖЕННЯ» містить:

Майстер-класи

Цикл з 12ти онлайн майстер-класів, направлених на відродження внутрішнього балансу.

Навчання буде відбуватися за темами:  основні причини та симптоми вигорання, техніки стабілізації, робота з тілом, диханням, голосом та рухом, а також техніки роботи з емоціями та уявою.

Під час курсу заплановані зустрічі та коуч-сесії, де учасники можуть розібрати свої особисті кейси та ситуації в організаціях.

Ретрити у Карпатах

Тренінги-ретрити у Карпатах спрямовані для отримання знань та навичок по саморегуляції  на основі дихальних та тілесних практик для активних учасників майстер-класів.

Під час ретриту вони зможуть продовжити свій розвиток у вибраній галузі, занурившись у сприятливу атмосферу творчості та взаємодії з однодумцями. Такий формат навчання сприяє розширенню кола спілкування, дозволяє знайти нових друзів та партнерів для співпраці в майбутньому.

Крім того, учасники тренінгу-ретріту матимуть можливість насолодитись красою природи, влаштовувати прогулянки у горах, відвідати цікаві місця та зробити незабутні фото та відео з вражаючими пейзажами.

Марафони «Детектор життя» та «Навігатор майбутнього»

Зважаючи на емоційну втому, яка спричинена війною, марафони «Детектор життя» та «Навігатор майбутнього» стануть для вас не тільки можливістю для саморозвитку, але й шансом відновити емоційну рівновагу та знайти підтримку в розумінні власних потреб та пріоритетів.

Марафони  з визначення стратегії індивідуального розвитку  дають знання  для покращенню soft skills та  можливості вирішувати реальні проблеми, що виникають у  певних сферах життя.

Кожен учасник отримує особисті кейси, які дають можливість розвивати навички роботи з конкретними завданнями та сценаріями. Ці кейси є інструментом для розвитку ваших персональних якостей  та досягнення нових успіхів.

Під час участі у марафоні для учасників заплановано проведення  індивідуальних коуч-сесій

Проєкт  «АДАПТАЦІЯ ЗАМІСТЬ ВИСНАЖЕННЯ»   реалізується за фінансування Національного фонду підтримки демократії NED (National Endowment for Democracy).

Поділитися