Завершується подача заявок на курс “Навігатор майбутнього”

Запрошуємо подавати заявки на участь в курсі Центру гуманістичних технологій АХАЛАР “Навігатор майбутнього” для  тих, хто: 

  • відчуває, що життя складається не зовсім так, як хотілося;  
  • вже не може жити по старому, но ще не розуміє, як по новому; 
  • відчуває, що час пройшов (вже за 30-ть), а саме щось так і не “склалося”;
  • втомився працювати “на дядю” і мріє реалізувати свої таланти…
  • хоче знайти своє покликання, щоб з зранку с задоволенням йти на роботу і отримувати достойну винагороду;

Для участі необхідно заповнити заявку онлайн:

 https://bit.ly/NAVIGATOR_MAYBUTNOGO

Заявки приймаються до 1 серпня.

Під час курсу будемо зосереджуватися на таких аспектах:

  • Залізний якір: що заважає вам реалізувати свій потенціал на 100%? У вас з’явиться чітке бачення того, що вам заважає отримати бажаний результат, зрозумілий опис своєї мети та готовність її досягти.
  • Як стратегічно відновити своє життя з акцентом на успіх. Ви побудуєте правильну модель внутрішньої роботи, яка забезпечить ефективну зміну мислення та підвищить добробут.
  • Адреса в навігаторі: як точно визначити координати пункту призначення. Виходячи з ваших сильних сторін і структури особистості, ви вибираєте найбільш перспективний напрямок для самореалізації.
  • Динамічна стабільність: методи, що полегшують досягнення результату. Ви почнете процес руху до місця призначення, освоївши необхідні компетенції для цього.

Тренер: Юра Трохименко —28 років у сфері неформальної освіти. Є автором та співавтором понад 10 книг на теми розвитку особистості.

Проводить програми для молоді та дорослих з пошуку власного призначення. Навчався у міжнародних програмах у США, Данії, Польщі, Англії, Італії, країнах сходу.

Розробив авторську програму пошуку призначення, що поєднує європейські та східні методики.

Навчання буде проходити з 7 серпня  до  7 листопада  ( 3 місяці ).

Місце проведення  – онлайн, курс складається з лекційного матеріалу та домашніх завдань в особистому кабінеті на сайті та  підтримуючих щотижневих зустрічей у ZOOM.

 Кількість місць для участі обмежена.

Більш детально про курс на сайті https://ahalar.org/centr-ahalar-zapuskaie-novij-bezoplatnij-kurs-pro-rozkrittja-vlasnogo-potencialu-navigator-majbutnogo/

 

Проект «АДАПТАЦІЯ ЗАМІСТЬ ВИСНАЖЕННЯ» реалізується за фінансування Національного фонду підтримки демократії NED (National Endowment for Democracy).

Арт lightsource/Shutterstock.com

Поділитися