Європейські стандарти та практики в сфері опіки дітей


   

ЗМІСТ
ВСТУП______________________________________________________ 3 стор.

РЕКОМЕНДАЦІЇ (рекомендації підготовлені експертами Валентиною Меленевською та Сергієм Буровим)
ПРАВО РЕБЕНКА НА ВОСПИТАНИЕ В СЕМЬЕ _______________________ 5 стор.

ПРАВО РЕБЕНКА НА ВОСПИТАНИЕ В СЕМЬЕ. ПОМОЩЬ БИОЛОГИЧЕСКОЙ СЕМЬЕ, КОТОРОЙ ГРОЗИТ ОТОБРАНИЕ РЕБЕНКА ___________________________ 8 стор.

РАБОТА С СЕМЬЕЙ, ИЗ КОТОРОЙ ИЗЪЯЛИ РЕБЕНКА _________________ 11 стор.

ВНЕДРЕНИЕ АЛЬТЕРНАТИВНЫХ ФОРМ ОПЕКИ ДЛЯ ДЕТЕЙ-СИРОТ И ДЕТЕЙ ЛИШЕННЫХ РОДИТЕЛЬСКОЙ ОПЕКИ _____________________________ 13 стор.

ДОДАТКИ
CТАНАДАРТИ, ПЕРЕДБАЧЕНІ МІЖНАРОДНИМИ ДОКУМЕНТАМИ
(тексти і витяги)___________________________________________ 19 стор.

О НЕКОТОРЫХ ПОЛОЖЕНИЯХ ЗАКОНОДАТЕЛЬНЫХ АКТОВ РЕГУЛИРУЮЩИХ ФУНКЦИОНИРОВАНИЕ СИСТЕМЫ ПОМОЩИ ДЕТЯМ И СЕМЬЕ (примеры норм украинского законодательства)_________________________________ 44 стор.

ЗАКОНОДАВЧІ АКТИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОПІКИ І ПІКЛУВАННЯ, ПІДТРИМКИ СІМ’Ї ТА ЗАХИСТУ НАЙКРАЩИХ ІНТЕРЕСІВ ДИТИНИ (тексти і витяги) __________ 51 стор.


файл PDF

 
Последняя публикация
Життя в сучасному соціумі вимагає від нас щораз більше уваги й зайнятості. Ми розриваємося між роботою, навчанням, обов'язками і домашніми клопотами. А постійний стрес не залишає шансів на те, щоб ми встигали відновлюватися і відчували задоволення від життя. Саме таким чином ми можемо опинитися заручниками синдрому вигорання. Особливо це стосується хелперів, інакше кажучи, людей, які прагнуть допомогти іншим людям. Для того, щоб впоратися із "таємним ворогом" 21 століття, потрібно бути обізнаним і навченим. У цій брошурі ми постаралися підготувати інформацію для тих, хто хотів би змоделювати тренінг із профілактики вигорання і провести його в своїй організації, колективі або співтоваристві. Особливо це стосується педагогів і тренерів.


Скачати книгу:

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.

Impresstory


АВТОРСКИЙ БЛОГ Виктории Солоницыной

Все персонажи вымышлены, а события происходили исключительно в моем воображении

Подробнее