Набір учасників до проєкту «ОБ’ЄДНАННЯ ЗАДЛЯ ДОПОМОГИ ХЕЛПЕРАМ» від Центру АХАЛАР.

28 апреля 2021 

Центр АХАЛАР оголошує набір учасників до проєкту «Об’єднання задля допомоги хелперам», що реалізується спільно з Благодійною організацією «Світло надії» за фінансової підтримки Human Rights House Foundation.

 

Цей проєкт продовжує тему, розпочату Центром АХАЛАР три роки тому, а саме - підтримка людей допомагаючих професій, особливо тих, хто працює з уцілілими після насильства. У 2020 році ми навчали хелперів методикам роботи з уцілілими. У цьому проєкті ми маємо намір сфокусувати свою увагу на декількох цілях:

 

1.            Навчити хелперів технікам безпеки;

2.            Ознайомити з методами профілактики стресових ситуацій;

3.            Ознайомити з методами відновлення і зміцнення їх психічного і фізичного здоров'я;

4.            Залучити учасників до роботи на безпечному супервізійной майданчику, щоб вони могли пропрацювати та розібрати власні кейси або власні переживання у супроводі фахівців;

5.            Збільшити ефективність використання отриманих знань і методик через коучингову роботу.

 

Активісти, журналісти, лікарі, безробітні, студенти та ін. За своїм бажанням або з волі випадку стають захисниками прав і свобод, а часто заодно і хелперами. Але спеціального навчання «професії хелперства» в Україні немає. Відповідно про техніку безпеки більшість з них теж не знають до тих пір, поки не починаються проблеми.

 

Ці люди розрізнені і не завжди знають куди звертатися за професійною допомогою у важких ситуаціях і для того, щоб підвищити свої компетенції. Відомо, що багато хто з них (волонтери, хелпери), завдяки власному травматичному досвіду, мають більш високий дар емпатії і можуть надати хорошу допомогу. Але це також джерело втоми, можливість ретравматичного стресу.

Щоб розібратися з різними ситуаціями, потрібна підтримка колег і підвищення рівня знань в сфері самозахисту.

 

 

ЗАХОДИ, ЩО ЗАПЛАНОВАНІ У ПРОЄКТІ:

·        24- годинний тренінг «Все, що потрібно знати хелперу, щоб бути в ресурсі» для 28 учасників, що буде проведений  27, 28, 30 травня та 1 червня;

·        12 годин супервізії для розбору кейсів учасників;

·        28 годин коучингу для створення особистого плану використання матеріалу.

 

 

Усі зустрічі заплановані до проведення онлайн у платформі Zoom.

 

ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОЄКТУ:

Представники допомагаючи професій з різних груп місцевих громад з невеликих міст та місцевостей, що працюють з жінками, які перенесли насильство:

 

·        неурядовий сектор - активісти, лідери та волонтери, громадські працівники, правозахисники,  помічники;

·        державні структури - соціальні працівники, лікарі, психологи, педагоги, юристи, журналісти, які часто виявляються в ролі помічників.

 

 

Зареєструватись до участі тут: https://bit.ly/3t0G8OH


Анкети приймаємо до 20 травня. Про відбір буде оголошено 25 травня електронною поштою.

A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.