Набір учасників на безкоштовну програму "НАВІГАТОР ПРИЗНАЧЕННЯ"

01 апреля 2021
·        Шукаєте справу свого життя?

·        Розмірковуєте, де ж ваше призначення?

·        Не знаєте, де краще всього реалізувати свої таланти і заробляти?


Пошук власного призначення можна почати як в 20 так і в 45 років. Тільки вам вирішувати, чи бажаєте ви змінити власне життя та коли варто почати.


В нас є гарна новина. В Чернігові з квітня стартує безкоштовний курс україно-данської програми неформальної освіти - «НАВІГАТОР ПРИЗНАЧЕННЯ».


Тож, якщо вам потрібні: знання, натхнення, команда однодумців, допомога тренера, та практичні поради про те, як бажані зміни втілити в життя – реєструйтесь.


Анкета для реєстрації: http://bit.ly/38wml2f


Курс розрахований на 3 місяці та буде проводитись у двох форматах – онлайн та офлайн.


ПРОГРАМА ВКЛЮЧАЄ:

• Теоретичне та практичне навчання

• Психологічні вправи

• Зустрічі з однодумцями

• Домашні завдання

• Зворотній зв'язок та індивідуальну підтримку коуча

• Знайомство з тими, хто вже успішно реалізував себе

• Невеликий грант для реалізації соціально значимої ідеї


Відбір учасників буде проведено до 30 березня.

Кількість учасників обмежена. Набір здійснюється серед жителів міста Чернігова віком від 20 +, які вже закінчили формальне навчання.

Маєте натхнення та час для навчання?

Готові приділяти виконанню завдань 3-4 години на тиждень? Долучайтесь до безкоштовної програми пошуку власного призначення: http://bit.ly/38wml2f


Тренер та коуч курсу – Юрій Трохименко, 25 років у сфері неформальної освіти. Є автором та співавтором більше ніж 10 книжок на теми розвитку особистості. Проводить програми для молоді та дорослих з пошуку власного призначення. Навчався у міжнародних програмах у США, Данії, Польщі, Англії, Італії, країнах Сходу. Розробив авторську програму пошуку призначення, що поєднує європейські та східні методики.


Програму фінансує данський фонд CISU.

A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.