ПЕРША В УКРАЇНІ УКРАЇНО-ДАНСЬКА ПРОГРАМА НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СКОРО ПОЧНЕ НАБІР У ЧЕРНІГОВІ

16 февраля 2021

«Навчання для життя» - філософія данських народних університетів. Саме завдяки втіленню в життя ідей доступної та відповідальної освіти для дорослих ми знаємо Королівство Данії сьогодні, як країну з одним з найвищих рівнів життя громадян.
Неформальна освіта для дорослих - це здобуття та покращення навичок, що корисні у повсякденному житті, тими, хто вже закінчив навчання у школі. Компетенцій, що є цінними, незалежно від виду діяльності, та спрямовані на внесок кожного у успіх суспільства в цілому.

Приклад Данії та історія розвитку народних університетів і надихнули 5 чернігівських організацій на створення нової програми неформальної освіті.

Вже за півтора місяці - з 1 квітня, розпочнеться безкоштовний набір учасників на курси за 4-ма напрямками:


ПРОСТІР МАЙБУТНЬОГО*: пошук власного призначення та справи свого життя;


ПРОТИДІЯ ВИГОРАННЮ: теоретичний та практичний курс, що направлений на пошук та збереження внутрішнього балансу та ментального здоровя;


ЧЕРНІГІВ ДЛЯ ЛЮДЕЙ: організація екологічного та зручного міського простору. Вивчення успішного досвіду європейських країн;


ЯК НЕ ДАТИ СЕБЕ ОБМАНУТИ: критичне мислення. Вміння аналізувати та подавати інформацію знайомство з стандартами телебачення, медіа грамотність.


Програми розраховані на невеликі групи – до кожної з них на конкурсній основі буде відібрано 30 учасників. Навчання заплановано протягом 2021 року у двох форматах – онлайн ( платформа ZOOM) та офлайн – екскурсії, майстер-класи, дискусійні зустрічі, фестивалі та ін.


Кожен з напрямків має навчальний блок, що присвячений правам людини, оскільки реалізація прав людини – один з головних показників розвитку суспільства.


Слідкуйте за новинами.


Долучайтесь до навчання!


Проєкт «Нові шляхи» реалізується Центром Ахалар спільно з Данським Гельсінським комітетом з прав людини (DHC) та за фінансової підтримки фонду CISU (Civil Society in Development (Громадянське суспільство у розвитку), Данія.


Партнери проєкту: Освітній дім прав людини в Чернігові, Чернігівський обласний молодіжний центр, ЕкоМісто, Суспільне телебачення.

 

*Це робочі назви курсів

A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.