Навчальний посібник та інструментарій - видання в електронному форматі, створені в рамках проєкту “Психічне здоров’я людей, які постраждали від насильства на гендерній основі”.

26 ноября 2020

Проєкт "Психічне здоров’я людей, які постраждали від насильства на гендерній основі” завершується. Центр Ахалар презентує посібник та інструментарій до нього, що можуть стати в нагоді у роботі спеціалістів допоміжних професій.  
У посібнику "Психічне здоров'я та гендерне насильство" розкривається поняття травми, та висвітлюються різновиди реакцій на травму у людей, що постраждали від сексуального насильства.

Автори - норвезькі психологи, спеціалісти у сфері діагностики травми, практикуючі психіатри та консультанти з питань захисту прав постраждалих від насильства, поділились власним досвідом роботи з уцілілими. У посібнику висвітлюються теми зцілення, повернення до суспільства, робота над травмою за допомогою вправ, тілесних практик, опробованих методик.

Інструментарій створений з метою ознайомлення з поняттям гарного хелпера, прийомів для відстеження власного стану спеціаліста, що допомагає вижившим. А також докладно описані техніки виконання вправ для зцілення.

http://ahalar.org/media/2.pdf - Посібник "Психічне здоров'я та гендерне насильств", українською мовою.

http://ahalar.org/media/1_1.pdf - Інструментарій "Психічне здоров'я та гендерне насильство", українською мовою.
A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.