Вебінари тематичного блоку "Життя після кризи: подолання негативних наслідків травмуючих обставин"

21 августа 2020


Освтній Фест прав людини 2020 завершено. Центр АХАЛАР вдячний за можливість долучитись до події усім організаторам та партнерам проекту, особливо Освітньому дому прав людини у Чернігові. 


 

Спікери тематичного блоку «Життя після кризи: подолання негативних наслідків травмуючих обставин», що був представлений Центром АХАЛАР, провели 14 вебінарів та майстер-класів. Формати вебінарів були різними -  учасники змогли:

 • прийняти участь у он-лайн практиках з психологами, 

 • пройти майстер-класи з подолання стресових станів та протидії паніці, 

 • отримати поради, як уникнути кризи в стосунках за умов карантину,

 • дізнатись про методики виявлення психологічних травм та боротьби з їх наслідками, 

 • отримати практичні підказки для пошуків ресурсу та допомоги у кризових ситуаціях. 

 


Марафон вебінарів можна сміливо назвати міжнародним, адже спікери проводили трансляції з 4-х країн – України, Польщі, Греції та Норвегії. 

Норвезькі колеги Доріс Дрюс (Doris Drews), Нора Свеосс (Nora Sveaass), Елізабет Нг Лангдаль, прочитали найдовший вебінар, на якому, представили напрацювання - посібник "Психічне здоров'я і гендерне насильство".  Над перекладом посібника зараз працюють колеги Центру АХАЛАР та представлять посібник українською мовою в жовтні 2020.

 


З відгуків учасників вебінарів: «Цінно, що записи вебінарів дозволяють зберегти представлені на них методики та використовувати їх через певний час». Ми ділимось записами вебінарів з усіма, хто зацікавлений темою пропрацювання стресових та травмуючих ситуацій.

Усі спікери вебінарів тематичного блоку «Життя після кризи» відкриті до особистого спілкування з слухачами та залишили свої контакти для відповідей на запитання у соціальній мережі Facebook.

 

 

 1. Стрес-менеджмент в практиці - Володимир Волошин - https://youtu.be/KG6gjgGyXMc

 2. Напиши свою історію: Як пропрацьовувати свої травми через написання історій - Наталія Довгопол - https://youtu.be/7295v3efsIU

 3. Зустріч з могутнім помічником. Робота з травмою в символдрамі за допомогою уявлення образів - Міла Максименко - https://youtu.be/XBHQ3zavYEI

 4. Психологічна швидка допомога в кризовій ситуації. Що я можу зробити? Практичні поради - Кароліна Анна Бушко - https://youtu.be/kC8OVkdjlWU

 5. Як жінці захистити себе у шлюбі - Діана Бусуйок - https://youtu.be/ycVDcNCgs_Y

 6. Коучинг за чашкою кави. Мистецтво ставити запитання - Вікторія Солоніцина - https://youtu.be/pdffooRVROg

 7. Практичне використання арт-терапії. Використання художнього вираження в повсякденному житті - Кароліна Анна Бушко - https://youtu.be/RGjlZ6Iz8xI

 8. Майстер-клас з проведення груп самодопомоги - Марія Литвиненко - https://youtu.be/m2efZFmdeR4

 9. Життя після кризи - поліпшення життя жінок - Доріс Дрюс (Doris Drews), Нора Свеосс (Nora Sveaass), Елізабет Нг Лангдаль (Elisabeth Ng Langdal) - https://youtu.be/N3fx2DLYXtw

 10. Стрес та травма - Юлія Бровінська - https://youtu.be/v1kgCI6Wpo8

 11. Як жінці перетворити стрес в джерело сили - Олена Нестерова https://youtu.be/-HY-spzwUM0

 

 1. Жіночі ідентичності. Ресурс в амбівалентностях" - Демура Оксана - https://youtu.be/FNtJcN0Pdbw

 2. Як пройти всі етапи особистісної кризової ситуації з мінімальними затратами! - Марія Литвиненко - https://youtu.be/GnTE0hcpFUw

 3. Як без втрат для відносин пережити карантин? - Глушенко Катеринаhttps://youtu.be/ovq0oEPlWXI


Освітній фест прав людини 2020 став можливим завдяки партнерству з Фондом Домів Прав Людини за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 рр.

Думки, висновки чи рекомендації належать організаторам та учасникам заходу і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, інших агенцій ООН, Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та Фонду Домів Прав Людини.

#Разом_в_Домі_і_вДома #Дім #Освітній_Фест_прав_людини #Життя_після кризи #AHALAR


A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.