Освітній Фест прав людини 2020 буде проводитись у нестандартному форматі

22 июля 2020

1 серпня розпочинається Освітній Фест Прав Людини 2020, що триватиме 12 днів та проводитиметься у двох форматах одночасно - он-лайн та офлайн. 
 

 

Учасники Фесту зможуть:

 

-         отримувати нові знання про права людини

-         долучатися до цікавих лекцій та дискусій з кращими експертами/-ками та тренерами/-ками у сфері правової освіти

-         планувати спільні дії для подолання проблем у сфері прав людини

-         знайомитися з новими людьми та знаходити справжніх друзів та подруг

-         навчатися, активно відпочивати та отримувати позитивну енергетику

-         відвідувати цікаві екскурсії Чернігівщиною

-         виготовляти еко-сумки та відвідувати арт-майстер-класи

-         дізнаватися більше про Освітній дім прав людини, Мережу домів прав людини, Всеукраїнську освітню програму “Розуміємо права людини”.В рамках Фесту Центр АХАЛАР актуалізує тему «Життя після кризи: подолання негативних наслідків травмуючи обставин». 

 

Метою програми блоку Центру є просування, популяризація та обмін досвідом в області захисту/підтримки осіб,що зазнали гендерного насильства, відновлення їх психічного здоров'я. Та популяризація профілактики психічного здоров'я людей, що працюють в сфері захисту прав людини та громадського сектора.Захід став можливим завдяки партнерству з Фондом Домів Прав Людини за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.Слідкуйте за анонсами та долучайтесь до прослуховування вебінарів у платформі ZOOM. Стати учасниками Фесту можна як особисто, заповнивши анкету, так і он-лайн – прослуховуючи вебінари в рамках проекту. Реєстрація обов'язкова! 

 

Зареєструватись можна:
- Як волонтер до 20.07 Заповнюй заявку: 
https://forms.gle/uU7kVVkRxPbmAuai7
- Як учасник до 25.07 Заповнюй заявку: 
https://forms.gle/im2eTLgUiiFtgd4R7

A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.