Тренінговий модуль «М’які» та «тверді» ресурси та їх залучення. Соціальне підприємництво» для ОТГ Миколаївської області.

14 ноября 2019

З 7 по 9 листопада у Чернігові відбувся четвертий навчально-тренінговий модуль Школи місцевих ініціатив в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Представники ОТГ Миколаївської області прийняли участь у мозкових штурмах, денних програмах та сесіях, відвідали екскурсії та дізнались про успішний досвід розвитку громад з перших вуст – від заступника мера Городні, районного центру Чернігівської області.


 

У програмі заходу учасники працювали з навичками роботи з соціальним капіталом для розвитку громад та дізнались про механізми залучення ресурсів на місцевому рівні. Дізнались про можливості співпраці з соціально відповідальним бізнесом та бізнес моделі для саморозвитку громад.
Обговорили виклики для громад, що зумовлені децентралізацією та необхідність трансформації закладів освіти та культури.

 


Також  учасники відвідали Освітній Дім прав людини у Чернігові, та наголосили на необхідності роботи з ресурсними станами активістів та працівників ОТГ в умовах децентралізації.


A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.