Проект "Працювати інтенсивно без вигорання" закінчується. Презентуємо напрацювання нашої команди та партнерів.

26 сентября 2019

Проект "Працювати інтенсивно без вигорання" завершується. Щоб презентувати колегам з третього сектору результати плідної співпраці Центру "АХАЛАР" та грузинського центру психосоціальної  та медичної реабілітації потерпілих від катувань у партнерстві з Освітнім домом прав людини у Чернігові та за підтримки Фонду домів прав людини (House to House), ми організували невеликий звітний захід.


24 вересня у Києві, у локації Urban Space 500 подію відвідали представники громадських організацій, коучі, психологи з України, Польщі та Грузії.

На звітному заході спікерами виступили:

Вікторія Солоніцина - керівник проекту «Працювати інтенсивно без вигорання» з української сторони, Центр АХАЛАР, тренерка, коуч.

Поділилася напрацюваннями команди, представила розроблені брошури та розповіла про спільну роботу грузинської та української сторони.


Сергій Буров - висвітлив ситуацію з професійним та емоційним вигоранням у третьому секторі для правозахисних організацій та волонтерів, поділився власним баченням ситуації, як директор громадської організації "Освітній дім прав людини" у Чернігові.

Софіко Табагхуа - керівник проекту «Працювати інтенсивно без вигорання» з грузинської сторони, тренерка, психіатр. Розповіла про власний досвід вигорання та досвід колег, з якими працювала у проектах реабілітації постраждалих від катувань у Грузії у післявоєнні часи.


Войтек Творковський - тренер і коуч, активно працює з лідерами та активістами, громадськими організаціями у області питань вигорання. Розповів про зростання актуальності питання вигорання у третьому секторі, про польський досвід боротьби з цим явищем.

Свят Попов разом з Альоною Ангеловою (ГО Інша Освіта / Insha Osvita) розповіли про вигорання у організаціях громадського сектору: чим відрізняється вигорання у неприбутковій сфері діяльності від комерційних організацій та як можна проводити профілактику вигорання на управлінському рівні.

Ми ділимось напрацюваннями та розміщаємо посилання на брошури на нашому сайті:

http://ahalar.org/648/ - російською (друга методичка)
http://ahalar.org/649/ - українською (друга методичка)
http://ahalar.org/650/ - українською (перша методичка)
http://ahalar.org/651/ - російською (перша методичка)
http://ahalar.org/652/ - грузинською (перша методичка)
http://ahalar.org/653/ - грузинською (друга методичка)
http://ahalar.org/655/ - англійською (перша методичка)
http://ahalar.org/656/ - англійською (друга методичка)

 

A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.