"Змістовне літо" для молоді від тренерів "АХАЛАР" та запрошених спікерів.

13 августа 2019

Перший курс тренінгового табору пройшов з 24 по 38 липня та мав за головну мету зфокусувати учасників на темі усвідомленого вибору власного майбутнього. Учасники швидко потоваришували, включилися у "робочий" процес та приймали активну участь у всіх креативних завданнях.
Теми, над якими ми працювали впродовж п'яти днів, висвітлювала команда тренерів та спікерів: 
Юрій Трохименко (Yuriy Trofimenko) - комунікація, робота в команді, виявлення лідерських якостей, секрети ефективного спілкування, дорослішання та план успішного майбутнього для молоді, поняття незалежності людини у сім'ї та соціумі, робота з життєвими пріоритетами;

ВікторіяСолоніцина (Wika Solonitsyna) - конфлікт, як шанс: поведінка у конфліктних ситуаціях, методи виходу з конфлікту;
Олена Загребіна - майстер-клас з креативного моделювання міського простору, знайомство з сучасною урбан-архітектурою, мотиваційна бесіда про можливості перевтілення міського простору;
Анжела Садовська - чи складно бути підлітком: особливості психології, емоції та почуття в нашому житті, секрети позитивного світосприйняття та побудови гармонійних стосунків з оточуючими;

Сергей Безбородько - майстер-клас з фотографії: як налаштувати камеру смартфону для крутого фото. Хитрощі та прості прийоми обробки фотографії.
Ольга Ігнатенко - життєвий досвід, як він допомагає нам рухатись далі: чому нас навчають "погані" та "хороші" події в житті. Як побачити світ через призму позитиву та зрозуміти свої сильні сторони для майбутньої професії.
Тетяна Янко (Tetyana Yanko) - акторська майстерність та самопрезентація. Методики ефективної комунікації, робота з трансляцією та сприйняттям емоцій.

У другому курсі (5-9 серпня) до нашої команди приєднались нові учасники та разом авторами програми та запрошеними спікерами протягом 5 днів займались наступними темами: 
Yuriy Trofimenko розповів про цінності та внутрішні установки людей, дискутував з учасниками на тему усвідомленого вибору, дорослішання. Провів ряд майстер-класів та інтерактивних ігор на тему командоформування, роботи у стресових ситуаціях, комунікації, побудови стратегії.
Олена Товкач (Елена Товкач) говорила з учасниками табору про методи постановки та досягнення цілей, фокус на успішності, плануванні майбутнього. Провела майстер-клас на тему комунікації та креативний marshmallow challenge!

Альбина Колесниченко розповіла про найрозповсюдженіші міфи про веганство, почастувала усіх учасників та організаторів тренінгового інтенсиву смаколиками власного приготування та залишила на згадку про крутий еко-меседж листівки. Мотиваційний спіч запам'ятався підліткам ще й завдяки крутим соціальним відео.

Тетяна Янко (Tetyana Yanko) працювала з дітьми над темами управління власними емоціями, креативністю та роботи з фантацією. Непосидючі учасники на довго запам'ятають руханки та інтерактивні змістовні ігри.

Анжела Садовська дискутувала з молоддю на тему безпечного спілкування у мережі, довіри до нових онлайн знайомих та попередження неприємних наслідків довірливого ставлення до шахраїв. Учаснки переглядали соціальні відео та самостійно складали план дій у екстренних ситуаціях у мережі.
Ольга Ігнатенко (Olga Ignatenko) розповіла про когнітивні упередження та стереотипи, їх плюси та мінуси. Як запобігти маніпуляціям (особливо у сфері маркетингу, політики та масмедіа).
Дякуємо всім учасникам та запрошеним тренерам за неймовірні 10 днів інтенсиву!
A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.