Можливості безкоштовного коучингу від експертів центру АХАЛАР

12 марта 2019

З 15 березня до кінця травня 2019 року представникам громадських організацій і авторам локальних ініціатив можна буде записатися і пройти безкоштовні коуч-сесії з робочою назвою «Розвиваючи себе, розвиваємо організацію». Спектр запитів від клієнта може бути дуже широким, починаючи з того, як ефективно управляти організацією, вирішувати конфліктну ситуацію в команді, приділяти більше часу роботі або сім'ї, закінчуючи постановкою особистих цілей. Буде шанс опрацювати причини, які не дають вам прорватися далі - на новий рівень, до нових можливостей. Ставлячи ефективні питання, коуч допоможе розвивати вашу усвідомленість і розуміння процесів, що відбуваються. Це, в свою чергу, передбачає крок назустріч до більшої свободи і особистої відповідальності.


Коуч-сесія - це персональна структурована бесіда коуча і клієнта, спрямована на отримання конкретного результату. На початку сесії клієнт разом з коучем визначає запит і той результат, який він хоче отримати до кінця зустрічі. На першій вступній зустрічі коуч і клієнт вирішують питання, чи підходить клієнтові ця технологія. Можливо, для вирішення озвученої проблеми потрібен фахівець з іншої суміжної області, наприклад, психотерапевт, ментор або консультант. Може виявитися, що клієнт просто не готовий брати на себе відповідальність за ті зміни в його житті, які супроводжують досягнення результату. Але завдяки коучингу простіше і швидше прийти туди, куди дійсно хочеш потрапити.


Залежно від конкретного запиту клієнта таких бесід може бути одна або кілька, що визначається на першій коуч-сесії. За часом одна сесія займає близько години.

Бажаючих просимо відправити нам короткий лист, відповівши на 4 питання - прізвище  ім'я, заняття/професія, головний мотив і запит на сесію.


Адреса для кореспонденції: ahalar.info@gmail.com


Кількість учасників обмежена!


Коуч-сесії проведуть:


thumbnail

Вікторія Солоніцина – «креативниця смислів», тренерка, авторка і реалізаторка багатьох програм і міжнародних проектів. Навчалася і стажувалася в Польщі, США, Великобританії, Данії. У своїй роботі використовує різні форми арт-терапії та творчого вираження, елементи психології процесу і медитативних практик. Учасниця Школи Професійного навчання коучів, ICF. Авторка статей і книг.

 

 

thumbnail (1)

 

Юрій Трохименко - багато років займається освітою дорослих, використовуючи інтерактивні методики. Переконаний прихильник підходу Глибинної Екології до сучасного
життя. Вірить, що спочатку   треба отримати конкретний досвід, переживання, а потім людина зможе зробити свій свідомий висновок. Учитель живопису, автор і співавтор понад десяти книг з менеджменту,  саморозвитку. Навчався в Індії, Італії, Англії, США, Данії. Учасник Школи Професійного навчання коучів, ICF.
A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.