Продовження «Дизайну соціальної анімації»

16 ноября 2018

Семінар «Дизайн соціальної анімації»  для другої групи відібраних учасників тривав з 12 по 16 листопада 2018 р.
Знайомство з учасниками  та проектами, які вони реалізують протягом року, пройшло в форматі «печа-куча».
Всі справи зареєстровані на сайті Добродєл. Кожен може слідкувати за ходом реалізації та надавати допомогу один одному. 

Визначали також яка роль та місце соціального аніматора в громаді. Важливою складовою є розуміння своїх цілей, які планується досягти. Ціль пов’язана з готовністю людей до змін, яка включає в себе: мотивацію, здібності та волю до реалізації.
При визначенні проблематики соціальних проектів використовувався архетип дерева.


 

Карл Ерік Фоверсков, керівник проектів Датського Гельсінського Комітету з прав людини  розповів про те, як функціонує датська система роботи з громадою і як громадяни можуть впливати на прийняття рішень. 


Учасники семінару навчились фокусуватисяя на проектахпереходити від ідеї до розуміння мети, задач та дій. Для формулювання мети проекта використали техніку SMART.Робота в групах також була спрямована на визначення ЦА: її потреб та очікувань.

 

Для реалізації проектів важливим є розуміння мотивації вирішення проблеми громади та компетенції, які потрібні аніматору для успішної роботи з викликами.
Наступним етапом проекту з Данією буде визначення з сорока учасників семінарів «Дизайн соціальної анімації»  - двадцятки, які будуть запрошені на другий семінар.
A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.