Неформальна зустріч для батьків та підлітків "Як обрати професію та своє майбутнє"

19 марта 2018

17 березня відбулася неформальна зустріч для батьків та підлітків «Як обрати професію та своє майбутнє», на якій батьки спільно з дітьми мали змогу зрозуміти важливість свідомого вибору.
Цьому заходу передували зустрічі з батьками на батьківських зборах у школах міста, співпраця з адміністрацією шкіл.

Юрій Трофименко, директор з розвитку центру Ахалар та головний експерт програми «Простір майбутнього»: «Основна задача на етапі підтримки підлітка - не робити замість нього, а «піти в тінь». Вибудовувати діалог в форматі взаємодії, без домінування і вказівок. Необхідно побачити в дитині рівноцінну особистість».
Друга половина зустрічі проходила у форматі практичних майстер-класів. Батьки, разом з Нелею Лавриненко, співпрацюючи у групах, та розробляючи власні професійні проекти, змогли краще зрозуміти, що відчуває дитина в період вибору.
Ознайомились з 10 топовими навичками ХХІ сторіччя, які необхідно мати в будь-якій професії, щоб бути конкурентоспроможними, серед них: критичне та креативне мислення, когнітивна гнучкість, орієнтація на клієнта, управляння людьми, здатність оцінювати ситуацію та приймати рішення, емоційний інтелект, координація в команді.
Саме ці якості розвивала молодь на майстер-класі з акторської майстерності, під медіацією Тетяни Янко, керівника театру 23.
Важливим акцентом зустрічі стало фінальне «коло довіри», на якому батьки разом зі своїми дітьми змогли усвідомити пережитий досвід, переосмислити інформацію, поділитися враженнями та отримати відповіді на питання від експертів.
Зустріч «Як обрати професію та своє майбутнє» показала, що у батьків підлітків запитань щодо вибору професії їх дітей ще більше, ніж у самих дітей.
Важливо та приємно, що до нашої програми у якості партнера долучилась українська продуктова IT-компанія  EVO https://evo.company/

A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.