Наші колеги запрошують учнів 8-10 класів з усієї України взяти участь у відборі на третю Школу громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін»

23 февраля 2017

Наші колеги запрошують учнів 8-10 класів з усієї України взяти участь у відборі на третю Школу громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» спільно з Малою Академією Наук.

І-й етап Школи розпочинається 19-22/22-25  березня 2017 року.

Школа проходить у 4 триденні  етапи у м.Києві. Розшукуються активні діти, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення. 

Навчання в Школі сформують в учасників усвідомлення своєї ролі у громаді, участі та можливостей впливу на її розвиток, та поглиблять розуміння понять «громадянське суспільство», «громада», «відповідальна участь». Усі заняття проходять в ігровій та творчій атмосфері із застосуванням неформальних інтерактивних методик “leaning by doing” з досвідченими тренерами і викладачами. У програмі заплановано цікаві зустрічі, екскурсії містом та творчі вечори.

Школа проходитиме у Києві в чотири етапи  (по три дні у березні-травні-жовтні-листопаді) та передбачає домашні завдання  та консультації в режимі оn-line для учнів. Місце проведення: Пуща-Водиця, вул. Квітки Цісик, 14 (Яна Гамарника, 14), Міжнародний Центр дитячої наукової творчості «MANLAB.CAMP».

1-й етап Школи проходитиме  для однієї з груп з 19 по 22 березня, для іншої – з 22 по 25-е березня. Участь у школі безкоштовна. Також учасники школи забезпечуються: харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами. Учасники які візьмуть участь у всіх 4 етапах школи та успішно виконають домашні проекти отримають можливість презентувати свої напрацювання на всю країну та  будуть нагороджені іменними сертифікатами.  

Для участі - треба до 1 березня заповнити анкету та надіслати есе на тему «Чому мрії одних змінюють світ, а мрії інших залишаються лише мріями?». Анкета та інші деталі - за лінком: http://bit.ly/2lqJucs

 
Зі всіх заявок будуть відібрані лише 50 учасників.
 

Додаткова інформація за електронною адресою scakyiv@gmail.com, а також за тел.: +38 063 784 99 74 (Ольга), або +38096 706 29 43 (Катерина).

Проект реалізується спільно Малою Академією Наук, Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією "Діти надії та любові” і Центром “Ейдос”.
Інформацію про те, як проходили перші  Школи у 2015-2016 роках, Ви можете переглянути за посиланням в соц.мережах: https://www.facebook.com/serceua, https://www.facebook.com/AgentuZmin/
A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.