Конкурс від «Добродел»: розкажи, як робиш добру справу – поїдь до Європи!

01 февраля 2016Центр АХАЛАР, PDCS (Словаччина) http://www.pdcs.sk/sk/, і платформа «Добродел» оголошують конкурс спрямований на підтримку ваших позитивних громадських ініціатив. Переможці конкурсу побувають стажуваннях у Польщі або Словаччині.

Навчальні стажування – унікальна нагода впродовж п’яти днів поспілкуватися з колегами з-за кордону, на власні очі побачити та дізнатися про те, як відбувається процес втілення громадських ініціатив у сусідніх країнах, перейняти європейський досвід у цій сфері. 

Конкурс стартує 1 лютого 2016 року. 

Відбуватиметься він у два етапи:
 • з 1.02 до 1.05 - для тих, хто прагне отримати новий досвід у Польщі;
 • з 1.05 до 1.08 - для тих, хто хоче відвідати Словаччину. 

Зауважимо, що ви можете взяти участь, як в одному етапі конкурсу, так і в обох. 

Поїздки заплановані: у Польщу – у другій половині червня; у Словаччину – у вересні. 

Центр АХАЛАР оплатить проживання та харчування учасників, а також близько 80% витрат на транспорт. 

Заохочувальні призи передбачені для учасників, які займуть 2 та 3 місця у конкурсі. 

Усі переможці конкурсу (1, 2, 3 місця) також отримують чудову нагоду претендувати на позаконкурсну участь в одному з майбутніх семінарів АХАЛАР. 


НАШ УЧАСНИК: 
 
1. Втілює будь-яку соціально значиму справу на території України; 
Під такою справою розуміється ініціатива, що реалізується на засадах взаємодопомоги людей і поліпшує життя громади загалом або якогось її прошарку (допомога ремонт та будівництво дитячих майданчиків, підтримка переселенців, проведення дозвільних заходів для підлітків та дітей, благодійних курсів іноземної мови, озеленення дворів, волонтерський рух тощо). 

2. Готовий зареєструвати або уже зареєстрував свою ініціативу на платформі добрих справ: http://www.dobrodel.org.ua/ і, поки триває конкурс, активно веде сторінку своєї справи на «Добродел» (організатори охоче консультують учасників щодо ведення сторінки своєї справи);

3. Для реєстрації в конкурсі надіслав листа на адресу ahalar@gmail.com з темою «Добродел в Европе» у якому вказав: 
 • назву і номер справи на «Добродел», 
 • П.І.Б. (так, як записано у закордонному паспорті – латинкою), 
 • електронну адресу, 
 • номер телефону, 
 • контактні дані зі «Skype» чи будь-якої соцмережі (за бажанням).

3. Має дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон; 

4. Має вік не менше18 років. 

* до участі у конкурсі не допусткаються дійсні учасники навчальних програм Території розвитку "Ахалар".УМОВИ:

1. Головна умова: бути ентузіастом своєї справи і втілювати ініціативу зі щирим наміром поліпшити життя громади. 

2. Справа має бути реально діючою. Організатори конкурсу охоче і в будь-який час відвідують учасників у містах і селах, де втілюються добрі справи і стежать за тим, як «кипить» робота.

3. Від початку конкурсу (або ж з моменту реєстрації вашої справи на «Добродел», якщо ви не встигнете зробити це до початку конкурсу) і до завершення справа має набрати щонайбільше балів рейтингу на платформі http://www.dobrodel.org.ua/

До уваги братиметься рейтинг учасників за станом на 00:00 30 квітня (перший етап) і 00:00 31 липня (другий етап).
ВАЖЛИВО:
 • Остаточне рішення з приводу перемоги того чи іншого учасника ухвалюють експерти з України та з-за кордону. Ваша перемога залежатиме від декількох показників: 
 • наскільки добре описана заявка (ваша добра справа);
 • рейтинг на «Добродел»; 
 • результати моніторингу вашої справи експертною комісію. Що впливає на ваш рейтинг на «Добродел» під час конкурсу: ваш рейтинг це - щонайбільше людей, які відвідали вашу сторінку на «Добродел», ділилися нею в соцмережах, додавали у «вибране», хотіли допомогти, коментували її та долучалися на допомогу вашому проекту.

Дієвими кроками у посиленні інтересу до сторінки вашої справи будуть зрозумілі тексти, надихаючі фотографії, відео про те, як іде робота з втілення вашої ініціативи. Адже система нараховує бали за оновлення на сторінці, а також коментарі. Важливо, щоб ви показали, як втілюєте свою добру справу максимально ретельно і водночас не «пустими» словами. Описуйте, фотографуйте те, що ви робите разом зі своєю командою ентузіастів, а також демонструйте, як змінюється життя громади завдяки вашій ініціативі.   

Про те, як працює платформа «Добродел» і її можливості - читайте на 
Також для консультування і зручності учасників - захід під назвою «Конкурс «Добродел в Европе» у соцмережі Facebook , де ви швидко отримаєте відповіді на запитання, що у вас виникатимуть щодо участі в конкурсі, а також  розширену інформацію щодо умов та деталей змагання.

Переможці обох етапів конкурсу будуть оголошені найближчим часом після завершення змагань. 

Нагадаємо, що конкурс на кращу добру справу відбувається вдруге. Минулого року його переможці взяли участь у стажуваннях у Данії та Польщі. http://ahalar.org/news/518 

Інформаційним партнером конкурсу в Україні є портал - Громадський Простір: усе для Третього Сектору. 


Конкурс проходить за підтримки Фонда  NED, а також за фінансової підтримки офіційної допомоги Словацької республіки SlovakAid в партнерстві зі словацькою організацією Partnership for Democratic Changes in Slovak (PDCS).

Контакти: ahalar@gmail.com 
Тел.: (0462) 93 44 44
www.ahalar.org
A-ClubЭта ссылка приведет вас в пространство, где собираются разные люди, из разных стран пообщаться на глубокие и интересные темы.

Записи этих бесед составляют основу просветительского материала, который выложен на сайте. На многие вопросы у нас нет ответов, но учиться думать самостоятельно – это достойная задача.

 

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.