Новости

Набір учасників на безкоштовну програму "НАВІГАТОР ПРИЗНАЧЕННЯ"

01 апреля 2021

·         Шукаєте справу свого життя?

·         Розмірковуєте, де ж ваше призначення?

·         Не знаєте, де краще всього реалізувати свої таланти і заробляти?

Пошук власного призначення можна почати як в 20 так і в 45 років. Тільки вам вирішувати, чи бажаєте ви змінити власне життя та коли варто почати.

В нас є гарна новина. В Чернігові з квітня стартує безкоштовний курс україно-данської програми неформальної освіти - «НАВІГАТОР ПРИЗНАЧЕННЯ».


РОЗПОЧИНАЄМО ВІДБІР УЧАСНИКІВ НА БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС МАЙСТЕРНОСТІ РОБОТИ НАД СОБОЮ «МОЄ ПОЗИТИВНЕ ЖИТТЯ»

01 апреля 2021

Курс проводиться в рамках україно-данської програми неформальної освіти для дорослих «Нові шляхи» за фінансової підтримки фонду CISU.

Коротко про програму. «Моє позитивне життя» - це майданчик, де ви отримаєте впорядковану систему знань, покроковий практичний алгоритм роботи і підтримку у вигляді консультацій, як спростити своє життя, щоб бути щасливішим і ефективнішим. Вона ідеально підходить для старту усвідомлених змін, трансформацій, знаходження нових смислів, цінностей, гармонії, балансу і неспішного життя.


ПЕРША В УКРАЇНІ УКРАЇНО-ДАНСЬКА ПРОГРАМА НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СКОРО ПОЧНЕ НАБІР У ЧЕРНІГОВІ

16 февраля 2021

«Навчання для життя» - філософія данських народних університетів. Саме завдяки втіленню в життя ідей доступної та відповідальної освіти для дорослих ми знаємо Королівство Данії сьогодні, як країну з одним з найвищих рівнів життя громадян. Неформальна освіта для дорослих - це здобуття та покращення навичок, що корисні у повсякденному житті, тими, хто вже закінчив навчання у школі. Компетенцій, що є цінними, незалежно від виду діяльності, та спрямовані на внесок кожного у успіх суспільства в цілому. Приклад Данії та історія розвитку народних університетів і надихнули 5 чернігівських організацій на створення нової програми неформальної освіті. Вже за півтора місяці - з 1 квітня, розпочнеться безкоштовний набір учасників на курси за 4-ма напрямками: ПРОСТІР МАЙБУТНЬОГО*: пошук власного призначення та справи свого життя; ПРОТИДІЯ ВИГОРАННЮ: теоретичний та практичний курс, що направлений на пошук та збереження внутрішнього балансу та ментального здоров’я

Координаційна зустріч з приводу початку українсько-данського проєкту «Нові шляхи».

27 января 2021

Центр АХАЛАР розпочинає дансько-український проєкт «Нові шляхи», що присвячений неформальній освіті дорослих. До реалізації проекту команду Центру надихнув приклад данських університетів, ідея доступної популярної освіти для активних мотивованих громадян та розширення поняття навчальних «предметів». В рамках тристоронньої зустрічі з данськими та польськими колегами, учасники докладніше познайомились з історією виникнення та розвитку данських університетів, їх сьогоденням, впливом карантину на неформальну освіту Данії. Координаційна зустріч пройшла за участю представників всіх організацій партнерів проєкту:         Представник Данського Гельсінського комітету – Оле Малграад;     Освітнього дому прав людини у Чернігові;     Громадська організація “Еко Місто Чернігів”;     Чернігівського обласного молодіжного центру;     UA: Суспільне мовлення.  

Центр АХАЛАР презентує календар "Твій Дзен" на 2021 рік

21 января 2021

В рамках проєкту "Подолання негативних наслідків кризи в Білорусі та Україні через навчання активних громадян прийомам психологічного балансу та самопідтримки" Центр АХАЛАР випустив календар з корисними порадами для встановлення внутрішнього балансу. Кожного місяця користувачі календаря матимуть нагадування та нові "завдання" з практик майндфулнес. Тож ділимось електронною версією. http://ahalar.org/media/Ahalar_calendar_2021.pdf

Навчальний посібник та інструментарій - видання в електронному форматі, створені в рамках проєкту “Психічне здоров’я людей, які постраждали від насильства на гендерній основі”.

26 ноября 2020

Проєкт "Психічне здоров’я людей, які постраждали від насильства на гендерній основі” завершується. Центр Ахалар презентує посібник та інструментарій до нього, що можуть стати в нагоді у роботі спеціалістів допоміжних професій.   У посібнику "Психічне здоров'я та гендерне насильство" розкривається поняття травми, та висвітлюються різновиди реакцій на травму у людей, що постраждали від сексуального насильства. Автори - норвезькі психологи, спеціалісти у сфері діагностики травми, практикуючі психіатри та консультанти з питань захисту прав постраждалих від насильства, поділились власним досвідом роботи з уцілілими. У посібнику висвітлюються теми зцілення, повернення до суспільства, робота над травмою за допомогою вправ, тілесних практик, опробованих методик. Інструментарій створений з метою ознайомлення з поняттям гарного хелпера, прийомів для відстеження власного стану спеціаліста, що допомагає в

Безкоштовні заняття з медитації майндфулнес для активних громадян від Центру АХАЛАР

15 ноября 2020

Виклики від суспільства, політична ситуація, пандемія… всі буденні проблеми стали складніші, а шляхи їх вирішення – більш заплутаними.  Як досягти емоційної та психологічної рівноваги та зберегти її? Комунікація всередині суспільства стала складнішою, а виділити час на те, щом “перемкнутися” з проблем стало важче. Якщо ви ще не практикували медитацію (майндфулнес), то є гарна нагода почати! ЯКЩО ВИ: хочете навчитися простим і робочим технікам швидкого заспокоєння і розслаблення; бажаєте дізнатись, як самостійно справлятися з негативними емоціями; відчуваєте, що вам потрібна підтримка в тому, щоб утримувати внутрішній баланс; вже щось пробували самостійно, але у вас не дуже вийшло; потребуєте перебувати в колі однодумців, перед якими стоять схожі завдання. РЕЄСТРУЙСЯ до 16 жовтня і приходьте на безкоштовні online заняття, які будуть проходити два рази на тиждень: вівторок і четвер в онлайн форматі на платформі ZOOM. Заняття проходять вранці о 10:00 і ввеч

До Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок

12 ноября 2020

За ініціативи ООН 25 листопада що року відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. До 10 грудня - Міжнародного дня прав людини триває   акція “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради підвищення обізнаності широкої громадськості про насильство проти жінок: зґвалтування, катування, калічення та інш.

Проєкт «Подолання негативних наслідків кризи в Білорусі та Україні через навчання активних громадян прийомам психологічного балансу та самопідтримки»

14 октября 2020

Центр гуманістичних технологій АХАЛАР вже розпочав проєкт «Подолання  негативних наслідків кризи в Білорусі та Україні через навчання активних громадян прийомам психологічного балансу та самопідтримки», який реалізується за підтримки Фонду Домів прав людини (House to House). Партнери проекту: Грузинський Центр психо-соціальної та медичної реабілітації потерпілих від катувань (GEORGIAN CENTER FOR PSYCHO-SOCIAL AND MEDICAL   REHABILITATION OF TORTURE VICTIMS) та Освітній Дім Прав Людини в Чернігові. Наразі проводимо паралельно три напрямки допомоги: -          Онлайн медитації майндфулнес (світська медитація, що не пов’язана з релігією). Проводяться у додатку Zoom, триває до 40 хвилин. Доєднатися можуть усі бажаючі, хто прагне навчитись прийомам саморегуляції, заспокоєння, досягти емоційного балансу у скрутній ситуації. Посилання для реєстрації - bit.ly/3no

ВІДКРИТО НАБІР УЧАСНИКІВ НА БЕЗКОШТОВНУ УЧАСТЬ В ПРОЄКТІ ВІД ЦЕНТРУ АХАЛАР “Психічне здоров’я людей, які постраждали від насильства на гендерній основі”.

11 сентября 2020

          ВІДКРИТО НАБІР УЧАСНИКІВ НА БЕЗКОШТОВНУ УЧАСТЬ В ПРОЄКТІ ВІД ЦЕНТРУ АХАЛАР  “Психічне здоров’я людей, які постраждали від насильства на гендерній основі”.   Загальна мета проекту полягає у підготовці групи тренерів, що будуть далі навчати так званих “помічників”. А вони зможуть надавати психологічну допомогу особам,  які зазнали сексуального насильства під час конфліктів. Особливий пріоритет будуть мати учасники  з південно-східних областей України.   Проєкт реалізується за фінансової підтримки Норвезького Фонду Домів прав людини (House to House), партнерської підтримки Health and Human Rights Info (HHRI), Oslo/Norway  та Освітнього Дому Прав Людини в Чернігові та передбачає проведення навчальних тренінгів для українських спеціалістів із викладенням причин, проявів, небезпек, що виникають внаслідок травм та травматичних реакцій, таких як гендерне насильство, та розуміння то

Страницы: 1 2 3 4 5 ... 42
новостей в архиве: 418
 
Энергосбережение


На этой странице вы сможете узнать более 100 советов экономии энергии в быту

Наше выживание на Земле в ситуации ограниченных планетарных ресурсов во многом зависит от эффективности трат этих самых ресурсов.      

Подробнее


Мы в соцсетях


Следите за нами в социальных сетях.